Od roku 2015 navazujeme na své bohaté zkušenosti v segmentu stavebního trhu a otevírá novou divizi, kterou je výstavba rodinných domů na klíč. Klientům jsme schopni profesionálně poradit a provést je všemi úskalími, a to od projekčního řešení až po samotnou kolaudaci nového bydlení.

K dispozici máme několik typových rodinných domů, od malých domků až po patrové generační vily. Ke každému z našich klientů přistupujeme absolutně individuálně a ctíme jeho potřeby a představy o novém bydlení. Podle požadavků zákazníka se snažíme vyjít právě z některého z našich typových řešení a následnými změnami jak materiálů, tak členění vnitřních dispozic objektu se pro vás snažíme nalézt optimální řešení.

V součinnosti s partnery působícími na realitním trhu jsme schopni zákazníkovi nabídnout pozemek dle jeho specifických představ a přání. Do portfolia služeb patří i komplexní analýza finančních možností zákazníka s následným zajištěním nejlepšího způsobu financování. Naši specialisté s Vámi rádi prodiskutují veškeré možnosti případné spolupráce na výstavbě Vašeho nového bydlení. Všechny vstupní konzultace a jednání jsou samozřejmě naprosto bezplatné.

RODINNÝ DŮM JOHANA

RODINNÝ DŮM JAN

RODINNÝ DŮM TEREZA

RODINNÝ DŮM KRIS

RODINNÝ DŮM VOJTA